Készült: 2016-02-10
Módosítás: 2020-10-21

 

Partneriskolák

  Intézmény neve
1. Arany János Református Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
2. Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon
3. Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
4. Belvárosi Tanoda Alapítványi Gimnázium és Szakközépiskola
5. Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium
6. BGSZC Szily Kálmán Műszaki Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
7. BME által alapított Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
8. Bocskai István Református Oktatási Központ – Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
9. Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium
10. Budaörsi Tanoda
11. Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium
12. Budapest,II. kerületi Pedagógiai Szakszolgálat Nevelési Tanácsadó
13. Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium
14. Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája
15. Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Fáy András Közlekedésgépészeti, Műszaki Szakgimnáziuma.
16. Comenius Szakközépiskola, Szakgimnázium, Gimnázium és Alapfokú Művészeti iskola
17. Czeglédi Péter Református Gimnázium
18. Deák Téri Evangélikus Gimnázium
19. Debreceni Nyári Egyetem Nonprofit Közhasznú Kft
20. Deutsche Schule Budapest- Thomas Mann Gymnasium
21. Dr. Mező Ferenc Általános Iskola
22. Eötvös József Gimnázium
23. Észak-Pesti tankerületi Központ Dózsa György Gimnázium és Táncművészeti Szakgimnázium
24. GéS Alapítványi Gimnázium és Szakképző Iskola
25. Gödöllői Református Líceum
26. Gödöllői Török Ignác Gimnázium
27. Huzella Tivadar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 
28. Kálvin Téri Református Általános Iskola
29. Kesjár Csaba Általános Iskola
30. Kosztolányi Dezső Gimnázium
31. Könyves Kálmán Gimnázium
32. Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola
33. Lónyay Utcai Református Gimnázium
34. Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium
35. Molnár Ferenc Általános Iskola
36. Németh László Gimnázium
37. Pasaréti Gimnázium
38. Rákoscsabai Jókai Mór Református Általános Iskola
39. Református Misszió Központ
40. Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
41. Sárbogárdi Petőfi Sándor Gimnázium
42. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium
43. Szinyei Merse Pál Gimnázium
44. Tamási Áron Általános Iskola és Német Két Tannyelvű Nemzetiségi Gimnázium
45. Tandem Gimnázium
46. TANEXT Akadémia Szakiskola, Szakközépiskola és Szakgimnázium
47. Teleki Blanka Gimnázium
48. Than Károly Ökoiskola
49. Újpesti Homoktövis Általános Iskola
50. Városmajori Gimnázium
51. Veres Pálné Gimnázium

Következő események


Összes esemény

Nyelvvizsgaközpont

Sport a Károlin

Sport a Károlin

Napi biztatás

 

Youtube