Akárki (Szegedi Szabadtéri Játékok)
Móricz Zsigmond/B.: Zsiga és a nők (Spectrum Színház, Marosvásárhely)
Molière/Bodolay: Az Újmizantróp (Marosvásárhelyi Nemzeti Színház)
Németh Ákos: Tél (Szegedi Nemzeti Színház)
Csehov: Ványa bácsi (Szegedi Nemzeti Színház)
Ibsen: A nép ellensége (Szegedi Nemzeti Színház)
Szigligeti Ede: Liliomfi (Szegedi Nemzeti Színház)
Genet: Cselédek & Gogol: Játékosok (Szegedi Nemzeti Színház)
Forgách András: Krammer* (Móricz Zsigmond Színház, Nyíregyháza)
Brecht – Dessau: Kurázsi mama és gyermekei (Szegedi Nemzeti Színház)
Pozsgai Zsolt: A Vasgróf* (Szegedi Nemzeti Színház)
Hašek: Švejk, a derék elsőháborús katona (Szegedi Nemzeti Színház)
Shakespeare: Coriolanus (Móricz Zsigmond Színház, Nyíregyháza)
Shakespeare: Othello (Szegedi Nemzeti Színház)
Tasnádi István: Memo – A felejtés nélküli ember (Szegedi Nemzeti Színház)
Móricz Zsigmond: Nem élhetek muzsikaszó nélkül (Újszínház, Budapest)
Katona József: Bánk bán (Szegedi Nemzeti Színház)
Móricz Zsigmond – Bodolay: Naplók* (Móricz Zsigmond Színház, Nyíregyháza)
Umberto Giordano: André Chénier (opera, Szegedi Nemzeti Színház)
Németh Ákos: Webáruház (Móricz Zsigmond Színház, Nyíregyháza)
Schimmelpfennig: Nő a múltból (Szegedi Nemzeti Színház)
Schiller: Haramiák (Szegedi Nemzeti Színház)
Csehov: Három nővér (Szegedi Nemzeti Színház)
David Hirson: La Bête (A bohóc) (Szatmárnémeti Északi Színház Harag György Társulat)
Kosztolányi Dezső: Színes tinták (Móricz Zsigmond Színház, Nyíregyháza)
Molière – Bodolay: A képzelt fösvény beteg* (Szegedi Nemzeti Színház)
Verdi: Álarcosbál (Szegedi Nemzeti Színház)
Visky András: Megöltem az anyámat (Budapest Aranytíz)
Vörösmarty: Csongor és Tünde (Szegedi Nemzeti Színház)
Pozsgai Zsolt: Naplopók – Móricz 2009 (Móricz Zsigmond Színház, Nyíregyháza)
Edward Albee: Kényes egyensúly (Magyar Színház, Budapest)
Shakespeare: A tévedések komédiája (Szegedi Nemzeti Színház)
Pozsgai Zsolt: Naplópók (Móricz Zsigmond Színház, Nyíregyháza)
Heltai Gáspár: Mese a szegínből lött kazdag emberről (Móricz Zsigmond Színház, Nyíregyháza)
Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde (Szegedi Nemzeti Színház)
Shakespeare: A tévedések komédiája ( Teatrul de Stat Oradea, Trupa Szigligeti)
Molière / B. : Mizantróp (Az új embergyűlölő)* (Katona József Színház, Kecskemét)
Wyspianski: Wesele (Polonia, Cracovia, Teatr Słowackiego)
Shakespeare: A windsori víg feleségek (Zalaegervár – Kecskemét)
Feydeau: Osztrigás Mici (Katona József Színház, Kecskemét)
Büchner: Danton halála (Katona József Színház, Kecskemét)
Brecht: Állítsátok meg Arturo Uit! (Jókai Színház, Békéscsaba)
Ionesco: A kopasz énekesnő (Katona József Színház, Kecskemét)
Gounod: Faust (opera) (Csokonai Színház, Debrecen)
Schimmelpfennig: Berlin, Greifswalder Strasse* (Katona József Színház, Kecskemét)
Shakespeare: Ahogy nektek tetszik (Móricz Zsigmond Színház, Nyíregyháza)
Pozsgai Zsolt: Szabadságharc Szebenben* (Katona József Színház, Kecskemét)
Shakespeare: Szeget szeggel (Móricz Zsigmond Színház, Nyíregyháza)
Streeruwitz: New York. New York.* (Csokonai Színház, Debrecen)
Shakespeare: Rómeó és Júlia (Katona József Színház, Kecskemét)
Louis Feydeau (Pozsgai Zsolt): Meglőttük a fényes sellőt* (Katona József Színház, Kecskemét)
Gogol: Háztűznéző (Komáromi Jókai Színház)
Karinthy: Játsszunk Micimackót* (Katona József Színház, Kecskemét)
Shakespeare: Amit akartok (Vízkereszt) (Nagyváradi Állami Színház)
Bulgakov: Álszentek összeesküvése (Katona József Színház, Kecskemét)
Taviani-Morricone-Bodolay: Előre hát fiúk* (Katona József Színház, Kecskemét)
Móricz: Rokonok (Nagyváradi Állami Színház)
Schimmelpfennig: Push up 1-3* (Katona József Színház, Kecskemét)
Molière: Don Juan (Katona József Színház, Kecskemét)
Jevgenyij Svarc: A király meztelen (Katona József Színház, Kecskemét)
Weöres Sándor: Csalóka Péter (Katona József Színház, Kecskemét)
Katona: Bánk bán (Katona József Színház, Kecskemét)
David Hirson: La Bête / A vadbarom (A bohóc)* (Katona József Színház, Kecskemét,)
Mikszáth / Bodolay: A beszélő köntös* (Katona József Színház, Kecskemét)
Hofmann-Lengyel: Lenni vagy nem lenni (Badisches Staatstheater, Karlsruhe)
Madách: Az ember tragédiája (Katona József Színház, Kecskemét)
Bruno Jasienski: A próbababák bálja* (Nemzeti Színház, Szeged)
Wyspianski - Ady: A magyar menyegző* (Katona József Színház, Kecskemét)
Brecht: Egy fő, az egy fő (Hildesheim, Stadttheater)
Mikszáth/Bodolay: Új Zrínyiász* (Katona József Színház, Kecskemét)
Weiss: Marat halála (Budapest, Várszínház)
Mrożek: A szerződés* (Budapest, Komédium Színház)
Georg Kaiser: A főnyeremény* (Dávid és Góliát) (Budapest, Várszínház)
Bakonyi-Szirmai: Mágnás Miska (Kosice, Thália Színház)
Lengyel Menyhért: Lenni vagy nem lenni* (Budapest, Nemzeti Színház)
Gogol: A revizor (Szeged, Nemzeti Színház)
Móricz Zsigmond: Úri muri (Budapest, Nemzeti Színház)
Molnár Ferenc: Panoptikum* (Budapest, Nemzeti Színház)
Móricz Zsigmond: Sári bíró (Nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház)
Herzberg: MARK (Theater M.A.R.I.A Svájc, Aarau) - társrendezés
Birinski: Bolondok tánca* (Szeged, Nemzeti Színház)
Brecht: A szecsuáni jóember (Szlovákia, Komárom, Jókai Színház)
Mrożek: Tangó (Nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház)
Cousse: Nyuszi a fazékban* (Budapest, Gutenberg Színpad)
Saint-Exupéry: A kis herceg (Miskolc, Nemzeti Színház)
Ödön von Horváth: Pollinger kisasszony* (Budapest, Komédium Színház)
Goethe-Hacks: A mundérvásárhelyi búcsú* (Budapest, Ekhós Színház)
Camus: A félreértés (Pécs, Nemzeti Színház)
Brecht-Weill: Háromgarasos opera (Katona József Színház, Kecskemét)
Bulgakov: Éva és Ádám* (Győr, Kisfaludy Színház)
Tamási Áron: Csalóka szivárvány (Katona József Színház, Kecskemét)
Büchner - Madách - Bodolay: Danton a magánzárkában* (Budapest, Blue Box)
Mrożek: A nagykövet* (Katona József Színház, Kecskemét)
Goethe-Hacks: A plundersweilerni búcsú (Németország, Sindelfingen)
Mészöly Miklós: Az ablakmosó (Pécs, Nemzeti Színház)
Jarry: Übü a király (Németország, Sindelfingen)
Ionesco: Rinocérosz* (Szeged, Nemzeti Színház)
Steigerwald: Korabeli táncok* (Lengyelország, Łódz, Teatr Studyjny)
Shakespeare: Hamlet (Szeged, Nemzeti Színház)
Rossini: A házassági szerződés* (opera) (Szegedi Nyári Játékok )
Kálmán Imre: A csárdáskirálynő (Szeged, Nemzeti Színház)
Scribe: Egy pohár víz (Szeged, Nemzeti Színház)
Mihura: Három cilinder (Szeged, Nemzeti Színház)
O'Neill: Vágy a szilfák alatt (Szeged, Nemzeti Színház)
Mihalkov: A hab* (Szeged, Nemzeti Színház)
Arrabal: Az orángután-megnyitás* (Szeged, Nemzeti Színház)
John Ford: Kár, hogy kurva (Szeged, Nemzeti Színház
Kesselring: Arzén és levendula (Debrecen, Csokonai Színház)
Moliere: Mizantróp (Budapest, Ódry Színpad,)
Mándy Iván: Álom a színházról (BBTE, Színház és Televízió Kar, Kolozsvár)
Madách Imre: Az ember tragédiája (BBTE, Színház és Televízió Kar, Kolozsvár)
Babits Mihály: Második ének (BBTE, Színház és Televízió Kar, Kolozsvár)
Schimmelpfennig: A repülő gyermek* (BBTE, Színház és Televízió Kar, Kolozsvár)
Goethe – Hacks: Mundérvásárhelyi búcsú (BBTE, Színház és Televízió Kar, Kolozsvár
Kušan / Tasnádi István: A balkáni Kobra (Zalai Nyári Színház)
Görgey Gábor: Fejek Ferdinándnak (Kisvárda, Várszínház)
Peter Hacks: Amphitryon (Zalai Nyári Színház)
Ruzzante: Az anconai özvegy (Zalai Nyári Színház)
Ruzzante: Csapodár madár (Egervár-Szentendre)
a *-gal jelölt előadások ősbemutatók vagy országos ősbemutatók
|