HR Services Student - German speaking

Szeretnél betekintést nyerni egy 1500 fős Shared Service Center folyamataiba és működésébe már az egyetemi éveid alatt? Csatlakozz hozzánk legújabb diákpozíciónkban, és ismerd meg Te is, milyen érzés a Vodafone munkatársaként dolgozni csapatunkban!

Feladatok, melyekben részed lesz:

     •    Munkaszerződések elkészítése, kezelése
     •    HR-el kapcsolatos dolgozói kérdések megválaszolása emailben
     •    Adatbázis kezelés (SAP HR modul)
     •    Riportok készítése

Elvárások:

     •    Magabiztos középfokú angol és német nyelvtudás
     •    Hasonló jellegű munkatapasztalat előnynek számít
     •    Heti 30-40 óra vállalása 6 hónapig, hosszabbítás lehetséges

Amit cserébe nyújtunk:

     •    Versenyképes juttatás
     •    Multikulturális, fiatalos csapat
     •    Modern, inspiráló “open office” környezet Budapest frekventált pontján
     •    Rugalmas munkaidő teljes mértékben az egyetemi tanulmányaidhoz igazítva
     •    Lehetőség, hogy nálunk alapozd meg jövőbeli karrieredet!

Álláshirdetés publikálásának időpontja: 2016. 10. 13.

Napi jegyzet a Kossuth-on

Nyelvvizsgaközpont

Közösségi Média

Sport a Károlin